Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi cazibeli reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. bildirme balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında basit taşınabilir bir duruma gelmektedir.

kuruluş tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır bir hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. dilediğiniz yer balonu modelini sizler için arzuladığınız zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 mt. ile 12 mt. içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve kaliteli malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile reklam sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu için, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.