Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve boyuta karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekici bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden biri de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında kolay taşınabilir hale gelmektedir.

şirket bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve etraf ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 metre ile 12 mt. arasında hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki ihtiyaçlara müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.