Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekimli reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde basit taşınabilir duruma gelmektedir.

firma tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve etraf ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için arzuladığınız zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 metre ile 12 mt. arasında hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile bildiri sektöründeki eksiklere uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konuda, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.